Umíte vařit? Přidejte se k nám!

Do našeho týmu Vývařovny AVE hledáme kuchařku a pomocnou kuchařku, ale klidně i kuchaře nebo pomocného kuchaře. Pokud vás láká vaření pro spoustu lidí, neváhejte a ozvěte se! 

Více informací k pozici kuchař/ka a pomocný/á kuchař/ka

Květnové číslo Okénka právě vychází

05-2019 Okénko CHJKvětnové Okénko do Charity Jeseník přináší pozvání na piknik do zámeckého parku ve Vlčicích. Dočtete se zde také o komunikaci, o setkání s našimi dárci a o talk show Zbigniewa Czendlika, kterému tentokrát patří i poslední strana a duchovní zamyšlení o tom, že máme milovat lidi.

Přejeme vám pěkné počtení.

Vaše Charita Jeseník

Okénko do Charity Jeseník - květen 2019

Velikonoční výrobky našich seniorů měly úspěch

Velikonoční výrobky našich seniorů měly úspěch

Velikonočního jarmarku ve Vidnavě se na Zelený čtvrtek 18. dubna zúčastnili se svými výrobky senioři z Domova pokojného stáří sv. Hedviky. Ukázka z jejich tvorby měla velký úspěch.

Krásné Velikonoce!

Velikonoční přání

 

Hledáme zdravotní sestru do týmu

Pokud chcete změnu, je tato nabídka možná právě pro Vás! Stále totiž hledáme do našich domovů ve Vidnavě zdravotní sestru. Podrobnější informace.

Zbigniew Czendlik má rád vyprodáno

Zbigniew Czendlik má rád vyprodáno

Plné jesenické divadlo přivítalo ve čtvrtek 11. dubna v 18 hodin kněze a moderátora Zbigniewa Czendlika, známého především pro svůj jedinečný humor a také nekonformní názory. Ty mnoho lidí nepřijímá zcela s oblibou, ale to nebyl případ těch, kteří dorazili na talk show Postel hospoda kostel.

Když se spojí Jesenicko

Když se spojí Jesenicko

AKTUALIZACE: Kdo z nás by chtěl přijít o střechu nad hlavou? Právě kvůli rozsáhlému požáru o ni přišla ve čtvrtek 4. dubna rodina se dvěma dětmi z Domašova. Ve spolupráci s obcí Bělá pod Pradědem jsme vyhlásili veřejnou sbírku na pomoc této rodině. V takové situaci má smysl každá pomoc. A v současné době je na sbírkovém účtu již 148.874,96 Kč!!

Charita ČR: Zdravotní pojišťovny ohrožují domácí péči

Charita ČR: Zdravotní pojišťovny ohrožují domácí péči

Představte si, že si u vás někdo objedná práci. Vy ji odvedete kvalitně, včas a v plném rozsahu. Vyúčtujete ji – a poté se dozvíte, že dostanete zaplacené jenom tři čtvrtiny. Připadá vám to správné a spravedlivé? Přesně takhle se totiž chovají už mnoho let zdravotní pojišťovny k Charitě Česká republika a dalším poskytovatelům domácí zdravotní péče. Říkají tomu regulace. A kvůli tomuto přístupu je nyní domácí péče ohrožena. I proto oznamujeme pokračování stávkové pohotovosti a za podpory odborů vyzýváme zdravotní pojišťovny k okamžitému řešení situace.

Dubnové Okénko je tu!

04-2019 Okénko CHJV novém čísle Okénka vám přinášíme informace o přednášce pro pečující či pečovatelské službě. Dalším tématem jsou investice a s tím spojené finanční prostředky, jejichž nedostatek většinou trápí neziskové organizace nejvíce. Dále se dočtete také o hospicové péči na Jesenicku a o jejím dosavadním vývoji. Okénko uzavírá velikonoční duchovní zamyšlení.

Přejeme vám pěkný apríl s naším Okénkem.

Vaše Charita Jeseník

Okénko do Charity Jeseník - duben 2019

Hledáme kolegu/kolegyni do týmu

Do Domova pokojného stáří sv. Hedviky ve Vidnavě hledáme pracovníka v sociálních službách. Možná čekáme právě na Vás.  

Více informací