Oslavili jsme čtvrtstoletí Charity Jeseník Zobrazit fotogalerii
14. června 2019 Z Charity Jeseník

Oslavili jsme čtvrtstoletí Charity Jeseník

Dvacet pět let od založení Charity Jeseník sice bylo již v únoru, avšak velká oslava k tomuto výročí proběhla v úterý 11. června, kdy se v jesenickém kině Pohoda sešli zaměstnanci a pozvaní hosté Charity Jeseník, aby společně zavzpomínali nejen na začátky jejího působení na Jesenicku.

Na svou oslavu dvacátého pátého výročí pozvala Charita Jeseník také čtveřici mladých violoncellistů, v jejichž repertoáru je možné najít originální úpravy jak nejznámějších klasických skladeb, tak filmových melodií a jazzových, rockových nebo popových hitů. Všichni přítomní byli z jejich vystoupení nadšení. „Čekal jsem, že se budu na hodinovém koncertě možná i nudit. Ale tohle bylo perfektní od začátku až do konce,“ pochvaloval si jeden z přítomných hostů.
Vystoupení bylo příjemným zpestřením celé oslavy, která byla zahájena vzpomínáním na začátky Charity Jeseník. A postupně přítomným představila také to, kde pomáhá dnes. Na závěr příjemného odpoledne byl prostor pro společné setkání a popovídání si při slavnostním rautu.
 
Více o oslavě přinese právě připravované prázdninové dvojčíslo Okénka.
 
Děkujeme městu Jeseník, s jehož finanční spoluúčastí se akce konala.