Po dvouleté odmlce se v úterý 11. října uskutečnilo ve Vidnavě již 3. setkání klientů Charitní pečovatelské služby. Povídání u kávy bylo tentokrát doplněno vstupem agentury Anděl strážný a především zpříjemněno vystoupením dětí z místní Základní umělecké školy.

Naplánovat setkání klientů pečovatelské služby není nic jednoduchého. Obzvlášť s přihlédnutím k rozlehlému terénu naší služby. Ale ani to naše děvčata z Charitní pečovatelské služby neodradilo a setkání po dvouleté odmlce zorganizovala.
 
Tentokrát se konalo ve Vidnavě v Kavárně u Verči a pozvání přijalo sedm stávajících klientů, jeden bývalý a jeden rodinný příslušník. Společné posezení doplnil vstup agentury Anděl strážný, jehož zástupce přítomné seznámil s tím, jak funguje mobilní tísňová péče. Následně se se svým hudebním vystoupením představily děti z místní Základní umělecké školy a pak už si vzala slovo pečovatelka Žaneta Kargerová, která si pro klienty připravily malý vědomostní kvíz.  Došlo i na pověsti z Rychlebských hor a klienti se tak ve vzpomínkách vrátili k tomu, jak se vlastně ocitli v našich končinách.
 
Celé odpoledne zpříjemnila dobrá káva a zákusky domácí výroby. A jak napsala vedoucí služby: „Někteří ještě ani neodešli a už se ptali, kdy bude nějaké příště.“
 
Děkujeme našim zaměstnankyním z Charitní pečovatelské služby za uspořádání tak milého setkání.