Zdravotní sestra Domácí zdravotní péče

Organizace: Charita Jeseník
Místo výkonu: Jeseník a okolí
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Bc. Marie Kopecká

Charita Jeseník hledá do svého týmu

Zdravotní sestru do Domácí zdravotní péče

Hledáme kolegyni, která:

  • má středoškolské, VOŠ nebo VŠ dle odborné způsobilosti dané zákonem č. 96/2004 Sb., včetně osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • je zdravotně způsobilá a má čistý trestní rejstřík
  • má ráda zajímavou a pestrou práci
  • je aktivní, tvořivá, komunikativní, samostatná, odpovědná a ráda spolupracuje s ostatními
  • má praxi u lůžka a zkušenost nebo alespoň představu o práci v terénu
  • je aktivní řidič (řidičské oprávnění sk. B)

Popis pozice:

  • jednosměnný provoz
  • odpovědnost za ošetřovatelskou péči a přesné plnění ordinace lékaře
  • vedení předepsané ošetřovatelské dokumentace klientů
  • komunikace s lékaři

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 24.900 Kč/měsíčně
  • práce na celý, případně zkrácený úvazek (vhodné i pro maminky na mateřské)
  • zázemí stabilní organizace
  • hrazené profesní vzdělávání, odborný růst
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na obědy apod.)
  • příjemné pracovní zázemí, podporu kolektivu a vedoucího

Termín nástupu: dle dohody

Kontaktní osoba: Bc. Marie Kopecká, tel.: 731 729 436, e-mail: marie.kopecka@jesenik.charita.cz

Životopisy zasílejte e-mailem na adresu marie.kopecka@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Domácí zdravotní péče, Seifertova 915, 790 01 Jeseník. Do předmětu e-mailu nebo na obálku je nutné napsat „zdravotní sestra - DZP“. Charita Jeseník si vyhrazuje právo místo neobsadit.

Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení řízení budou skartovány, maily vymazány.