Charita Jeseník

Zdravotní sestra

Vlčice Plný úvazek co nejdříve výběrové řízení
Kontaktní osoba
PhDr. Petra Tomášková

vedoucí DPS sv. Františka
Tel.: 584 440 355 E-mail: petra.tomaskova@jesenik.charita.cz

Popis pozice:

  • vykonává své povolání v souladu s etickým kodexem zdravotní sestry
  • odpovídá za ošetřovatelskou péči a přesné plnění ordinace lékaře
  • vede předepsanou ošetřovatelskou dokumentaci uživatelů

Požadavky:

  • střední zdravotnická škola s maturitou
  • odborná kvalifikace dle zákona č. 96/2004 Sb. pro obor všeobecná sestra
  • praxe a zkušenosti v oblasti zdravotní a ošetřovatelské péče, příp. s cílovou skupinou (senioři), vítány
  • znalost legislativy související s oborem,
  • zdravotní způsobilost
  • čistý trestní rejstřík
  • ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním
  • odpovědný vztah k práci a spolehlivost, jistota v jednání
  • organizační a komunikační schopnosti
  • rozhodnost a samostatnost
  • schopnost pracovat v týmu
  • odolnost vůči stresu, spolehlivost, flexibilita
  • dobrá znalost práce s PC

Nabízíme:

  • práce na celý úvazek, příp. na půl úvazku
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na obědy apod.)

Místo výkonu: Domov pokojného stáří sv. Františka ve Vlčicích

Termín nástupu: co nejdříve

Kontaktní osoba:
PhDr. Petra Tomášková, tel.: 731 140 096, e-mail: petra.tomaskova@jesenik.charita.cz

Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu petra.tomaskova@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Domov pokojného stáří sv. Františka, Vlčice 1, 790 67. Do předmětu e-mailu nebo na obálku je nutné napsat „žádost o místo – zdravotní sestra“.

Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení výběrového řízení, na které budete pozváni, pokud splňujete dané požadavky, budou skartovány, maily vymazány.

Charita Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.