Charita Jeseník

Vrchní sestra Domovů

Vidnava Plný úvazek co nejdříve bez výběrového řízení
Kontaktní osoba
Radka Trunečková

vedoucí zdravotních služeb
Tel.: 731 729 436 E-mail: radka.truneckova@jesenik.charita.cz

Popis pozice:

  • odpovídá za ošetřovatelskou péči a přesné plnění ordinace lékaře
  • vede předepsanou ošetřovatelskou dokumentaci klientů
  • koordinuje malý pracovní kolektiv
Požadavky:

  • střední zdravotnická škola s maturitou
  • odborná kvalifikace dle zákona č. 96/2004 Sb. pro obor všeobecná sestra
  • praxe a zkušenosti v oblasti zdravotní a ošetřovatelské péče, příp. s cílovou skupinou (senioři) min. 3 roky
  • znalost legislativy související s oborem
  • zdravotní způsobilost
  • čistý trestní rejstřík
  • ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním
  • odpovědný vztah k práci a spolehlivost, jistota v jednání
  • organizační a komunikační schopnosti
  • rozhodnost a samostatnost
  • schopnost pracovat v týmu
  • odolnost vůči stresu, spolehlivost, flexibilita
  • dobrá znalost práce s PC
Nabízíme:

  • práce na celý úvazek
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, apod.)

Místo výkonu: Domov pokojného stáří sv. Hedviky a Charitní dům sv. Anežky ve Vidnavě

Termín nástupu: co nejdříve

Kontaktní osoba:
Radka Trunečková, tel.:  731 729 436, e-mail: radka.truneckova@jesenik.charita.cz

Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu radka.truneckova@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Domov pokojného stáří sv. Hedviky, Mírové nám. 66, 790 55 Vidnava. Do předmětu e-mailu nebo na obálku je nutné napsat „žádost o místo – zdravotní sestra“.

Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení výběrového řízení, na které budete pozváni, pokud splňujete dané požadavky, budou skartovány, maily vymazány.

Charita Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.