Charita Jeseník

Pečovatelka do Charitní pečovatelské služby

Javorník Plný úvazek 1. 1. 2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Hana Netopilová

vedoucí a sociální pracovnice Charitní pečovatelské služby
Tel.: 731 077 737 E-mail: hana.netopilova@jesenik.charita.cz

Popis pozice:

  • výkon činností dohodnutých s klientem v jeho domácnosti (např. pomoc s osobní hygienou, úklid, nákupy)
  • spolupráce při vytváření individuálních plánů klientů
  • zpracovávání a vedení potřebné dokumentace v programu Cygnus 2

Požadavky:

  • střední vzdělání bez maturity (vyučen)
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, samostatnost
  • schopnost komunikovat se seniory, osobami se zdravotním postižením
  • ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním

Nabízíme:

  • 1,0 úvazek
  • zaměstnanecké benefity (dovolená 5 týdnů, příspěvek na obědy, penzijní připojištění, příspěvek na péči o tělesné a duševní zdraví apod.)
  • pravidelné supervize, další vzdělávání

Místo výkonu: Charitní pečovatelská služba – oblast Javornicka (Javorník, Bílý Potok, Bílá Voda, Uhelná, Vlčice, Bernartice)

Termín nástupu: 1. 1. 2023

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Netopilová, tel.: 731 077 737, e-mail: hana.netopilova@jesenik.charita.cz

Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 11. 12. 2022 e-mailem na adresu: hana.netopilova@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Charitní pečovatelská služba, Zámecké náměstí 2, 790 01 Jeseník.

Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení výběrového řízení, na které budete pozváni, pokud splňujete dané požadavky, budou skartovány, maily vymazány.

Charita Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.