Prima parta si společně užila Prima třídu

Prima parta si společně užila Prima třídu

Denní stacionář Šimon - v půlce června jsme se společně vydali na cestu do Javorníku. Čekalo nás tam odpoledne plné soutěžení a zábavy. Nastal námi dlouho očekávaný den s akcí Prima třída, kterou již tradičně pořádá Rada rodičů ZŠ Javorník,  z.s. 

Po příjezdu jsme každý dostali malé občerstvení na posilněnou a společně jsme obdrželi informace o 9 disciplínách, které nás čekají. Martina vybrala, že žolíka dáme na soutěž „Kdo hledá, najde“. Kdyby tušila, jak bude šikovná při namotávání provázku, jistě by zvolila raději „Namotávanou“.

Nejvíce jsme byli pochválení za „Lavinu“. Spočívala v postupném připojování za ruku po určeném uběhnutém úseku až do počtu 6 osob. Petr, který běžel jako první, byl dobrý tahoun, nezklamal nás.

Kristína zase předvedla svou rychlost a mrštnost při disciplíně „Krab“. Na břiše pozadu přenášela plyšového medvídka. Tomáš měl dobrou trefu na střelnici, kde shazoval tenisovým míčkem láhev s vodou. Při vodní štafetě náš druhý Tomáš na posledním úseku pečlivě přeléval vodu ze štamprle do kyblíku.

Domů jsme si odvezli spoustu krásných zážitků, diplom a tašku dobrot.

Všem našim uživatelům patří pochvala za soutěživého ducha a pořadatelům velké poděkování za vstřícnost a přátelskou atmosféru.

Napsala E. Koriťáková, pracovnice v sociálních službách

Související galerie