Výtvarná a fotografická soutěž na téma „Tři králové slaví dvacet let“

Výtvarná a fotografická soutěž na téma „Tři králové slaví dvacet let“

1. 1. 2020, 00:01 - 31. 1. 2020, 23:59 Jesenicko Ostatní, Akce pro veřejnost, Výstava

Charita Jeseník vyhlašuje 13. ročník výtvarné a fotografické soutěže, letos na téma „Tři králové slaví 20 let“. Tato soutěž probíhá jako doprovodná akce Tříkrálové sbírky na Jesenicku.

Výtvarná soutěž má dvě kategorie. Pro děti do 7 let a pro děti od 8 do 12 let. Fotografická soutěž není věkově omezena. 

Výtvarná díla je možné odevzdávat do 31. ledna 2020 a to na střediscích Charity Jeseník nebo v knihkupectví Domeček. Fotografie lze zasílat na email trikralovka@jesenik.charita.cz do 19. ledna 2020. O nejlepší fotografii rozhodne veřejnost prostřednictvím Facebooku Charity Jeseník. 

Do soutěže budou zařazena jen ta výtvarná díla, která budou obsahovat jméno a příjmení, věk a kontakt na rodiče nebo na školu. Tyto údaje prosím napište z druhé strany obrázku. K fotografii je možné připojit krátký titulek, název apod. 

Vyhlášení výsledků proběhne v úterý 11. února 2020 v Katovně v Jeseníku současně s vernisáží výstavy soutěžních obrázků a fotografií.  Z každé kategorie se bude vyhlašovat pouze první místo. Výherci se můžou těšit na pěkné ceny. 

Zasláním obrázku či fotografie soutěžící souhlasí s jejich zveřejněním a využíváním pro potřeby Charity Jeseník v dalších letech.

Srdečně děkujeme sponzorům za krásné ceny do soutěže. 

Soutěž – plakát

Výstava – plakát