Charita Jeseník

Pracovník v sociálních službách DPS sv. Františka

Domov pokojného stáří sv. Františka, Lidická 89, 790 70 Javorník Plný úvazek 1. 5. 2024 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Kamila Macurová DiS.

vedoucí Domova pokojného stáří sv. Františka
Tel.: 731 140 096 E-mail: kamila.macurova@jesenik.charita.cz

Popis pozice:

  • výkon přímé obslužné péče u uživatelů (např. pomoc s osobní hygienou, oblékáním, aktivizace)
  • spolupráce při vytváření plánů péče klientů
  • zpracovávání a vedení potřebné dokumentace v programu Cygnus 2

Požadavky:

  • min. střední vzdělání bez maturity (vyučen)
  • akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, samostatnost
  • schopnost komunikovat se seniory, osobami s demencí a Alzheimerovou chorobou
  • ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním

Nabízíme:

  • 1,0 úvazek
  • zaměstnanecké benefity (dovolená 6 týdnů, příspěvek na obědy, penzijní připojištění apod.)
  • pravidelné supervize, další vzdělávání

Místo výkonu: Domov pokojného stáří sv. Františka, Lidická 89, 790 70 Javorník

Termín nástupu: 1. 5. 2024

Kontaktní osoba: Kamila Macurová – tel.: 731 140 096, e-mail: kamila.macurova@jesenik.charita.cz

Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 25. 2. 2024 e-mailem na adresu: kamila.macurova@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Domov pokojného stáří sv. Františka, Lidická 89, 790 70 Javorník.

Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení výběrového řízení, na které budete pozváni, pokud splňujete dané požadavky, budou skartovány, maily vymazány.

Charita Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.