Domov pokojného stáří sv. Hedviky Vidnava

Domov pokojného stáří sv. Františka Javorník

Charitní dům sv. Anežky Vidnava

Domácí zdravotní péče

Charitní pečovatelská služba

Denní stacionář Šimon Jeseník

Vývařovna AVE Vidnava

Půjčovna kompenzačních pomůcek

Tříkrálová sbírka

Vedoucí/sociální pracovník CHD sv. Anežky

Organizace: Charita Jeseník
Místo výkonu: Charitní dům sv. Anežky Vidnava
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. března
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Helena Paschkeová

Popis pozice

  • Zodpovídá za provoz Charitního domu sv. Anežky - domova se zvláštním režimem
  • Jedná se zájemcem o službu, zabezpečuje veškeré administrativní činnosti spojené s přijetím uživatelů.
  • Zodpovídá za vytváření a aktualizaci vnitřních předpisů Charitního domu sv. Anežky a zavádění nových pracovních postupů a metod.
  • Poskytuje základní sociální poradenství.
  • Vede osobní dokumentaci uživatelů, provádí měsíční vyúčtování služeb.
  • Provádí výběr zaměstnanců pro CHD sv. Anežky a vede personální agendu služby.

Požadavky

  • VOŠ/VŠ v oboru sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, sociální patologie, právo nebo speciální pedagogika
  • praxe a zkušenosti v oblasti sociálních služeb, příp. s cílovou skupinou, vítány
  • znalost legislativy související s oborem a poskytovanou sociální službou
  • znalost technik a metod sociální práce
  • čistý trestní rejstřík
  • ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním
  • odpovědný vztah k práci a spolehlivost, jistota v jednání
  • organizační a komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
  • rozhodnost a samostatnost, schopnost sebeřízení
  • odolnost vůči stresu, spolehlivost, flexibilita, schopnost řešit náročné a nestandardní situace
  • dobrá znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • stabilní a smysluplné zaměstnání v malém kolektivu
  • práce na celý úvazek
  • pružná pracovní doba
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na obědy apod.)

Termín nástupu: 1. března 2018, možno i dříve

Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 1. 2018 e-mailem na adresu helena.paschkeova@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Charita Jesenik, Zámecké nám. 2, 790 01 Jeseník. Do předmětu e-mailu nebo na obálku je nutné napsat „výběrové řízení“.

Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, budou skartovány dle platných předpisů. K ústnímu pohovoru budete pozváni, pokud splňujete dané požadavky, proto nezapomeňte uvést kontakt.

Charita Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.