Pracovník v sociálních službách - pečovatelka

Organizace: Charita Jeseník
Místo výkonu: Charitní pečovatelská služba - oblast Žulovsko
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. listopadu
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Hana Netopilová

Popis pozice

  • výkon činností dohodnutých s klientem na základě Smlouvy a v jeho domácnosti (např. pomoc s osobní hygienou, úklid, nákupy apod.)
  • spolupráce při vytváření individuálních plánů
  • zpracovávání a vedení potřebné dokumentace

Požadavky

  • min. základní vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, flexibilita
  • ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním

Nabízíme

  • nástupní mzda 16 700 Kč/měsíčně
  • práce na celý úvazek
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na obědy apod.)
  • dovolená 5 týdnů
Místo výkonu:  Charitní pečovatelská služba – oblast Žulovska (Vápenná, Žulová, Skorošice, Černá Voda)

Termín nástupu:  1. listopadu 2018

Kontaktní osoba:

Mgr. Hana Netopilová            tel.: 731 077 737          e-mail: hana.netopilova@jesenik.charita.cz

Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 5. 10. 2018 e-mailem na adresu: hana.netopilova@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Charitní pečovatelská služba, Seifertova 915, 790 01 Jeseník. Do předmětu e-mailu nebo na obálku je nutné napsat „žádost o místo“.

Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení výběrového řízení, na které budete pozváni, pokud splňujete dané požadavky, budou skartovány, maily vymazány.

Charita Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.