Pracovník v sociálních službách

Organizace: Charita Jeseník
Místo výkonu: Domov pokojného stáří sv. Hedviky
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: co nejdříve
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Mgr. Peter Trepáč

Charita Jeseník vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Pracovník v sociálních službách.

Popis pozice

  • přímá práce s uživateli služeb (senioři, lidé se zdravotním postižením)
  • pomoc při vytváření individuálních plánů
  • zpracovávání a vedení potřebné dokumentace
  • práce v nepřetržitém provozu, noční služby

Požadavky

  • min. základní vzdělání
  • akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní průkaz
  • organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, flexibilita
  • ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • základní znalost práce na PC výhodou

Nabízíme

  • nástupní mzda 15.700 Kč/měsíčně
  • práce na celý úvazek
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na obědy apod.)
  • dovolená 5 týdnů

Místo výkonu:  Domov pokojného stáří sv. Hedviky, Vidnava

Termín nástupu:  co nejdříve

Kontaktní osoba:
Peter Trepáč        tel.: 584 435 136, 731 140 097

Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu info@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Charita Jeseník, Zámecké nám. 2, 790 01 Jeseník. Do předmětu e-mailu nebo na obálku je nutné napsat „žádost o místo“.

Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení pohovorů, na které budete pozváni, pokud splňujete dané požadavky, budou skartovány, maily vymazány.

Charita Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.