Vychází další číslo "Okénka"

Milí přátelé,

právě vychází další číslo našeho zpravodaje Okénko do Charity Jeseník. Přejeme Vám příjemné chvíle strávené u jeho čtení.

Okénko do Charity Jeseník

Právě vychází nové "Okénko"

Milí přátelé,

právě vychází první číslo znovuobnoveného zpravodaje Okénko do Charity Jeseník v novém designu. Dočtete se v něm nejčerstvější informace "od nás" a novinky z našich služeb.

Okénko do Charity Jeseník

Hledáme kolegu / kolegyni do týmu

Charita Jeseník vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Vedoucí / Sociální pracovník do Charitního domu sv. Anežky ve Vidnavě. 

Podrobnější informace

Požehnané vánoční svátky

Přejeme vám - našim příznivcům, přátelům, dárcům, dobrovolníkům, všem lidem dobré vůle - požehnané, radostné a pokojné vánoční svátky a v novém roce 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, úspěchů a pohody.

PF 2018

„Hluboká česko-německá spolupráce" obětem povodní pokračuje

Tobias Nölke, vyslanec Charity Německo, zavítal koncem listopadu do České republiky, aby se přesvědčil, jak probíhá pomoc obětem letošních povodní, na kterou Němci štědře připspěli. Rozhovor v německém jazyce, který pan Nölke poskytl stanici Radio Prag, naleznete zde.

Film o pomoci po povodních

Dobrovolníci ze ZábřehuCharita s lidmi je název filmu, který představuje pomoc lidem v zaplavených oblastech. Jak to vypadá, když do humanitárního skladu přijde celá školní třída? Co je to první psychologická pomoc? Podívejte se!

Adresář charit a zařízení DCHOO 2013

Připravili jsme pro Vás adresář charit na území Diecézní charity ostravsko-opavské. Adresář obsahuje informace o střediscích a službách poskytovaných charitami v Moravskoslezském kraji a Jesenicku. Adresář si můžete pohodlně vytisknout a mít ho vždy při ruce.

Adresář charit a zařízení 2013

 

Brigády na Ukrajině

Vážení dobrovolníci, máme termíny pro letní brigády na Ukrajině! Pokud je Vám více jak 18 let a rádi byste pomohli - přihlaste se na č. 733 741 216 - Mgr. Martin Okáč. Rozpis jednotlivých termínů naleznete zde.

Postní almužna 2013

 "My, kteří jsme uvěřili, poznali jsme lásku, jakou má Bůh k nám". (1Jan 4, 16)

úplné znění Poselství papeže Benedikta XVI. k postní době 2013

Otevřeny další pokladničky

Pokračujeme v otevírání dalších tříkrálových pokladniček. Byly rozpečetěny kasičky ve většině obcí Jesenicka. Průběžné aktualizované výsledky najdete na tomto odkazu. Všem dárcům děkujeme.